Zastrzeżenia medyczne

Zawartość tej strony jest nie ma na celu udzielania porad medycznych ani nie zastępować porady lekarskiej lub leczenia od lekarza. Ta informacja jest nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub specjalistę przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia, przed rozpoczęciem lub zmianą jakiegokolwiek programu odżywiania, ćwiczeń lub stylu życia, lub w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia.

Informacje i opinie, artykuły, produkty lub nagrania zawarte na tych stronach są przeznaczone do tylko w celach informacyjnych i są skierowane do ogółu społeczeństwa.

Niniejsza witryna może zawierać informacje dostarczone przez osoby trzecie lub uzyskane za pośrednictwem łączy do innych witryn w Internecie. Powiadomienia o takich informacjach lub linkach znajdują się w całej witrynie. LEK-MED nie kontroluje ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje dostarczane przez osoby trzecie ani za zawartość innych stron internetowych, do których udostępniamy linki.